Společnost působí na ložiskovém trhu již od roku 1993 a pod názvem MADEX marketing s.r.o. je evidována od roku 1999.

Hlavním obchodním artiklem jsou všechny druhy ložisek a jejich příslušenství. Abychom mohli nabídnout co nejvýhodnější dodací a cenové podmínky, je naší snahou získání stabilních a kvalitních zdrojů v rámci přímého zastoupení výrobních závodů nebo i dalších silných smluvních partnerů z celého světa.

Postupem času a přibývajícími požadavky našich zákazníků jsme se rozhodli sortiment rozšířit i na další sortiment. Především o pohonnou techniku - řetězy, řetězová kola, řemeny, řemenice, elektromotory, převodovky, svěrná pouzdra a podobně.

V dnešní má již společnost velice silnou pozici na trhu, kterou stále více posiluje.

Jsme si vědomi, že každý zákazník má jiné požadavky a nároky jak na kvalitu, tak i následně na cenu kupovaného materiálu.

Snažíme se i tomuto požadavku doby vyhovět a společně se zákazníkem vytvořit co nejkvalitnější nabídku spolu s co nejkvalitnějším dodavatelským servisem. Proto je náš sortiment možností opravdu široký. Od výrobků v běžné kvalitě za velmi nízké ceny, až po vysoce kvalitní výrobky renomovaných společností.

V roce 2009 jsme získali certifikát jakosti ISO 9001, který pravidelně obnovujeme.

Rádi bychom oslovili i Vás a nabídli kvalitní dodavatelské služby v plném rozsahu. Bližší informace, konzultace či konkrétní údaje Vám velmi rádi sdělíme osobně, telefonicky či e-mailem.

Výpis z obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích:

Spisová značka:C 9338 vedená u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
Název subjektu:MADEX marketing s.r.o.
IČO:26019191
Sídlo:České Budějovice, Prachatická 1664/2c, 37005
Den zápisu:13.12.1999